אופטיקאים בחיפה, אופטומטריסטים בחיפה

בעלי המקצוע שישפרו לכם את הראייה

רבים לא מבחינים בהבדל שבין האופטומטריסט לבין האופטיקאי וחלק מהאנשים אפילו חושב כי אלו מילים נרדפות המבטאות את אותו המקצוע. אך לא! אופטומטריסט הוא בעל המקצוע שיבדוק את הראייה שלכם ויקבע האם יש לכם בעיה בעין, מהי הבעיה, מהי העוצמה שלה ואילו סוגי משקפיים יוכל לפתור את הבעיה ולשפר את הראייה, והאופטיקאי הוא בעל המקצוע המיישם את ההמלצות של האופטומטריסט ומכין את המשקפיים.

רק שיתוף פעולה בין האופטיקאי לאופטומטריסט יביא לתוצאות טובות

ב"אופטיקה פנורמה", החנות המובילה בתחום חנויות אופטיקה בחיפה, יש שיתוף פעולה נפלא בין אופטיקאים בחיפה לבין אופטומטריסטים בחיפה. שילוב הפעולה מאפשר התאמה אופטימאלית של משקפיים לכל לקוח בהתאם לליקוי הראיה שממנו הוא סובל.

אופטומטריסט בחיפה הוא בעל המקצוע שאותו אתם פוגשים כאשר אתם מגיעים אל חנויות אופטיקה בחיפה או במקומות נוספים. כדי לאבחן את לקות הראייה שממנה אתם סובלים וכדי למצוא את הפתרון הטוב ביותר האופטומטריסט מבצע שלוש בדיקות יסודיות.

הבדיקה הראשונה היא בדיקת תשבורת הראייה. המטרה של הבדיקה היא לאבחן את סוג ליקוי הראייה ולמדוד את עוצמתו. הבדיקה מתבצעת באמצעות מכשירים ייחודים, הרטינסקופ או אוטורפרטומטר.

הבדיקה השנייה היא בדיקת איכות וחדות הראייה. בבדיקה זו תתבקשו לזהות מספרים ואותיות בגדלים שונים. ככל שתצליחו לזהות אותיות ומספרים קטנים יותר, כך הראייה שלכם חדה יותר.

הבדיקה השלישית היא צילום קרנית העין, בדיקה שמטרתה לגלות בעיות ועיוותים בעין העלולים להצביע על סוגים שונים של מחלות ראייה.

תוצאות הבדיקות יאפשרו לאופטומטריסט לקבוע את המרשם הסופי לעדשות המשקפיים או לעדשות המגע. לאחר הבדיקה יפנה הלקוח אל האופטיקאי כדי שהוא יכין לו משקפיים בהתאם למרשם. תוצאות הבדיקות מהוות את הבסיס של עבודתם של אופטיקאים בחיפה, ובכל מקום, ולכן על האופטומטריסט מוטלת החובה לדייק בבדיקות.

נוסף על המרשם שאותו מקבל האופטיקאי מהאופטומטריסט, מקבל האופטיקאי גם הוראות באשר לסוג העדשות. יש סוגים שונים של עדשות, יש עדשות חד מוקדיות, יש עדשת דו מוקדיות ועדשות רב מוקדיות, עדשות מולטיפוקל.

האופטיקאי מקבל גם הנחיות באשר לחומר הגלם של העדשות המתאימות, עדשות מפלסטיק או עדשות מזכוכית, ונתונים לגבי אינדקס השבירה של העדשות הקובע את עובי העדשות. ככל שאינדקס השבירה גבוה יותר, העדשה תהיה דקה יותר.

לסיכום, כדי לשמור על בריאות העיניים ועל ראייה תקינה יש לשלב בין בעלי המקצוע השונים ולבחור את הטובים שבניהם. צוות העובדים ב"אופטיקה פנורמה" מורכב מאופטיקאים ואופטומטריסטים מקצועיים שצברו ידע וניסיון רב בתחום בדיקת העיניים, התאמת משקפיים ועוד.

מחפשים אופטומטריסט בחיפה? פנו עוד היום אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם!

צרו קשר וקבלו בדיקת התאמה ללא התחייבות

74e13e83-9518-47b0-864e-20f1bdae34b7
דילוג לתוכן