אופטיקה פנורמה מציגה: מגוון דגמי משקפיים מבית המותג SABINE BE

חברתSABINE BE מובילה עולמית בתחום מסגרות המשקפיים בזכות מגוון יתרונות ייחודיים, וקולקציות עיצוב חדשניות, דגמי משקפי שמש מלהיבים ומסגרות למשקפי ראיה שיוצרות לוק עדכני, מתוחכם וצעיר.

אופטיקה פנורמה- פתרונות אופטיקה מתקדמים

אופטיקה פנורמה בחיפה מעמידה לרשות לקוחותיה צוות אופטומטריסטים מוסמכים ומקצועיים, ציוד אבחון חדיש ומתקדם, דגמים נבחרים של מיטב היצרנים בעולם למסגרות משקפיים, עדשות מגע, עדשות משקפיים, מולטי- פוקאל, משקפי שמש ומוצרים רבים נוספים. צוות החנות מספק ייעוץ, אבחון, ומסייע בהתאמה אישית של פתרון ומוצר לכל לקוח ולקוחה.

מותג המשקפיים SABINE BEהוא מותג על מצרפת, אשר עוסק בייצור משקפי איכות בעבודת יד, מחומרים מובחרים, ובסטנדרטים מוקפדים במיוחד של איכות.

בין יתרונות המותג:

סגנונות עיצוב מגוונים

משקפי השמש של SABINE BEידועים בישראל ובעולם בזכות העיצוב המיוחד והלא שגרתי, בהתאמה לכל מבנה פנים והעדפה אישית, החל ממסגרות גדולות ודומיננטיות המשדרות אווירת רטרו ועד עיצובים אלגנטיים ומינימליסטיים, ססגוניים וצעירים ובשילוב שרשראות, אלמנטים וצבעים עוצמתיים לאמיצים.

הקפדה על הפרטים הקטנים כגדולים

מותג המשקפיים SABINE BEמביא בתהליך הייצור הייחודי, בעבודת יד של כל דגם ודגם, הקפדה על הפרטים הקטנים, בהיבט החזותי ובהיבט הפונקציונלי, ליצירת המשקפיים המושלמים. כל זוג משקפיים מעוצב בקפידה, תוך שימת לב לכל היבט. התוצאה היא שילוב של עמידות ונוחות, המאפשרת למרכיבי המשקפיים הנאה, נוחות ומענה מלא לכל צורך. ניתן למצוא דגמי משקפיים ומסגרות אשר כוללים עיטורים מורכבים, דפוסים ייחודיים והדגשי מתכת עדינים, אשר מוסיפים נופך נוסף של אלגנטיות ותחכום לעיצוב ולמותג.

משקפי שמש בתכנון ארגונומי חכם

משקפי השמש המובילים מבית SABINE BE אינם אביזר אופנתי בלבד,כי אם מוצר מותאם ומדויק המספק מענה פרקטי לעוצמת השמש החזקה בישראל, לחסימת הקרינה וחוויית ראיה נוחה גם כנגד סנוור ובהירות קיצונית, בנהיגה ובכל בילוי באזור פתוח וחשוף לשמש. כל דגמי משקפי השמש מיוצרים תחת תכנון ארגונומי חכם, המביא בחשבון את זוויות הקרינה ומגן על העין ועל הראיה באמצעות מעטפת חוסמת שמש צידית ועליונה.

מסגרות ייחודיות למשקפי ראיה

מסגרות למשקפיים מבית SABINE BE מספקות מראה צעיר, חדשני, מתוחכם ומלהיב, שגורם גם למי שאינו זקוק למשקפי ראיה לעצור ולמדוד. משקפי ראיה אינם חייבים להיות בררת מחדל פונקציונלית בלבד, ובזכות עיצובים ייחודיים, צבעים עזים, עיטורים וחריטות, קובעת SABINE BE סגנון עיצוב חדשני משלה שסוחף את השוק.

מגוון דגמים לנשים ולגברים

המותג SABINE BE מייצר מגוון סוגי משקפי שמש ומסגרות ראיה לנשים ולגברים, בהתאמה מדויקת למבנה הפנים, תוך פיתוח מנגנוני אחיזה מיטיבה על הפנים, משקפיים יציבות שאינן מחליקות ואינן זזות בתנועה, מתאימות גם לפעילות ספורטיבית.

נוחות

הציפויים האיכותיים של המסגרת והאלמנטים הנוספים במשקפי המותג כוללים חומרים ייחודיים שאינם רגישים לזיעה, המשקפיים והמסגרות מתוכנים לספק נוחות מלאה, קלות משקל ואביזר המתמזג מעל הפנים ואינו מכביד עליו או מהווה גורם מפריע.

אופטיקה פנורמה מזמינה גם אתכם להתחדש במותגי SABINE BE

צרו קשר וקבלו בדיקת התאמה ללא התחייבות

דילוג לתוכן