משקפי שמש מולטיפוקליים

משקפי שמש / מולטיפוקליים – כשיופי והגנה על הבריאות נפגשים

משקפי שמש נתפסים אצל רבים כאביזר אופנתי המוסיף שיק ויופי לכל מי שמרכיב אותם, אך זהו לא תפקידם המרכזי. בעולם שבו המודעות לסכנות של קרינת השמש ולנזקים הרבים שגורמת לנו השמש חשוב לבחור משקפי שמש נכון, לתת עדיפות לבריאות ולאפקטיביות ורק אחר כלך ליופי ולסטיל. ב"אופטיקה פנורמה" נותנים מענה לכל הדרישות, משקפי השמש יפים וממותגים והעדשות יגנו עליכם מנזקי השמש וימנעו מחלות ובעיות חמורות בעיניים.

המטרה: להעניק הגנה מקסימאלית לעיניים

חשיפה ממושכת לקרנה אולטרה סגולה, הנקראת בשמה המקצועי, קרינת UV גורמת לבעיות רבות בעיניים כמו התפתחות קטרקט, צמיחת רקמה על פני העין העלולה לחסום את הראייה, ניוון הרשתית, סרטן עפעפיים ועוד.
רק משקפי שמש החוסמים את קרני השמש עשויות למנוע את המחלות והנזקים לעיניים. לכן כאשר אתם קונים משקפי שמש, שימו לב כי הן מעניקות הגנה של בין תשעים ותשעה אחוז עד מאה אחוז נגד קרני שמש מסוג A וB.
חשוב לבחור משקפי שמש הצמודים לעיניים כדי למנוע את חדירת קרני השמש מהצדדים.

איך לבחור את העדשות?

  • צבע העדשות אינו משפיע רק על המראה העיצובי של המשקפיים, אלא בעיקר על החדות והניגודיות של הצבעים הנראים מבעד לעדשה.
  • עדשות אפורות מפחיתות את עוצמת האור מבלי לפגוע בניגודיות של הצבעים, לכן הם מתאימות לפעילות יום יומית רגילה ושגרתית.
  • עדשות חומות מגדילות את הניגודיות של הצבעים באמצעות חסימה חלקית של האור הכחול. הן מתאימות לאזורים ונופים מושלגים וחיוניות לעוסקים בסקי.
  • עדשות צהובות מגדילות באופן ניכר את הניגודיות של הצבעים והן חוסמות כמעט באופן מלא את כל האור הכחול. הן מתאימות לציידים ומקלות על כל מי שעוסק בפעילות שבה הוא נושא עיניו לשמיים פעמים רבות במהלך היום. הן לא מתאימות לכל פעילות הדורשת זיהוי צבעים כמו נהיגה ועוד.
  • חשוב לבחור עדשות העשויות מחומרים עמידים, מחומרים שאינם נשרטים בקלות. כמו כן כדאי לבחור בעלות משקל קל ובהירות אופטית גבוהה. יש סוגים שונים המשמשים לעשייתהעדשות החל מחומרי זכוכית, הנחשבים ליקרים ביותר, ועד לחומרים סינטטיים.הפוליקרבונט הוא חומר סינתטי הנחשב לחומר העמיד ביותר בפני שריטות.
  • חשוב לבחור עדשות שימנעו סנוור של קרני השמש.
  • משקפי שמש מולטיפוקליים באים למנוע את הצורך במספר זוגות משקפיים למצבים שונים, לראייה מרחוק ולראייה מקרוב. אומנם ההסתגלות לעדשות מוטיפוקליות עלולה להימשך זמן, אך לאחר תהליך ההסתגלות ייהנו המשתמשים מזוג משקפיים אחד שיאפשר להם ראייה תקינה בכל מצב.
  • רק לאחר שבחרנו את משקפי השמש שיעניקו את ההגנה המרבית הנדרשת לכל אחד באופן אישי נוכל לבחור את סגנון המשקפיים שיעניק לנו מראה מדהים וטאץ' אופנתי.

צרו קשר וקבלו בדיקת התאמה ללא התחייבות

74e13e83-9518-47b0-864e-20f1bdae34b7
דילוג לתוכן