משקפי שמש בחיפה

משקפי שמש בחיפה – להעניק הגנה מרבית לעיניים

ישראל היא מדינה שטופת שמש בכל עונות השנה, גם בקיץ וגם בחורף. חשיפה ממושכת לקרני UV גורמת לבעיות עיניים רבות, חלקן בלתי הפיכות. גם כאשר קרני השמש מסתתרות מאחורי העננים בימים החורפיים, רמת הקרינה עומדת בעינה, ולכן חשוב להרכיב משקפי שמש בכל ימות השנה. רק משקפי שמש איכותיים יוכלו לחסום את קרני השמש ולמנוע מחלות רבות ונזקים לעיניים. העיניים נחשבות לאחד האיברים הרגישים בגוף, ולכן להרכיב משקפי שמש שיגנו על העיניים מפני הקרינה, מפני רוחות, אבק, חול וזיהומים שונים.

משקפי שמש בחיפה – להגן על העיניים מפני נזקים מצטברים ובלתי הפיכים

חשיפה ממושכת לקרני השמש עלולה לגרום למחלות עיניים רבות:

  • חשיפה ממושכת לשמש עלולה לזרז צמחיה של רקמה על פני העין העלולה לחסום את הראייה.
  • מחלת ניוון הרשתית פוגעת באזור המרכזי של הרשתית, פוגעת בחדות הראייה ומפריע לתפקוד היום יומי. מחקרים רבים הוכיחו כי מחלת ניוון הראייה קשורה לחשיפה ממושכת לשמש.
  • חשיפת יתר לקרני השמש עלולה לגרום לכוויות בעין, ברשתית ובקרנית ולמחלת סרטן העפעפיים.

איך לבחור נכון משקפי שמש?

כדי להגן על העיניים מפני קרני השמש חשוב לבחור משקפי שמש בחיפה, ובכל מקום, בעלי תווית המעידה על ההגנה מפני הקרניים האולטרסגוליות ולוודא כי עדשות המשקפיים מעניקות הגנה מפני קרני השמש מסוג  AוB .

חשוב לקנות משקפי שמש גדולים וצמודים לעיניים כדי למנוע את חדירת קרני השמש מהצדדים ומלמעלה.

את משקפי השמש יש להתאים לסוג הפעילות, לנהיגה, לפעילות ספורטיבית, לשיזוף על חוף הים, למניעת סנוור ולסקי. חשוב לדעת כי לפעילות סקי נדרשות משקפי שמש בעלי הגנה גבוהה במיוחד.

אם אתם זקוקים לכמה זוגות משקפיים, זוג לכל טווח ראייה שונה, רחוק או קרוב, כדאי לכם לרכוש משקפי שמש מולטיפוקליים בחיפה. משקפי שמש עם עדשות מולטיפוקל ימנעו את הצורך בכמה זוגות של משקפי שמש, כאשר תרכיבו אותם לא תצטרכו להחליף את המשקפיים בכל פעם שטווח הראייה ישתנה.

משקפי שמש הם אביזר בריאותי חשוב, אך יש להם גם אמירה אופנתית. משקפי שמש מותגים בחיפה הם משקפיים יוקרתיים, איכותיים וסמל סטאטוס. משקפי שמש המיוצרים על ידי מותגים בינלאומיים נחשבים למשקפי שמש איכותיים, הם גם אופנתיים והם גם יגנו על הבריאות שלכם.

מחפשים משקפי שמש מותגים בחיפה – צרו קשר עם אופטיקה פנורמה בחיפה

אופטיקה פנורמה היא חנות ותיקה בעלת מוניטין רב שנים. צוות האופטומטריסטים בחנות מתמחה בעדשות מולטיפוקל.

מחפשים משקפי שמש מולטיפוקל בחיפה – מצאתם! אנו מייבאים את מיטב המותגים האיכותיים של משקפי שמש ומתמחים בעדשות מולטיפוקל למשקפי ראייה ולמשקפי שמש.

צרו קשר וקבלו בדיקת התאמה ללא התחייבות

דילוג לתוכן