עדשות מולטיפוקל בחיפה

עדשות מולטיפוקל בחיפה – לשיפור איכות החיים

עדשות מולטיפוקל הן עדשות פופולאריות הנמצאות בשימוש אצל מיליוני בני אדם בכל רחבי העולם. הן מספקות מענה לכל מי שנזקק לשני זוגות משקפיים, זוג משקפיים לקריאה וזוג נוסף לראייה מרחוק. הן  מאפשרות ראייה טובה וחדה בכל הטווחים בלי צורך להחליף משקפיים. אינספור אנשים שכבר משתמשים במשקפי מולטיפוקל מדווחים על נוחות מרבית ועל שיפור משמעותי באיכות החיים.

עדשות מולטיפוקל בחיפה – למי זה מתאים?

  • עדשות מולטיפוקל הן עדשות רב מוקדיות המורכבות משלושה מוקדים של ראייה. החלק העליון של העדשה מיועד לראייה מרחוק, החלק התחתון מיועד לקריאה וחלק הביניים משמש למעבר הדרגתי בין העדשה העליונה לעדשה התחתונה.

    משקפי מולטיפוקל מתאימים לכל מי שזקוק ליותר מזוג משקפיים אחד. בדרך כלל אצל אנשים מעל גיל ארבעים עדשת העין מאבדת את הגמישות ואינה מסוגלת לבצע מיקוד לטווח קרוב. לכן אנשים רבים נזקקים למשקפיים מסוגים שונים שיתנו מענה לכל טווח של ראייה, קרוב או רחוק.

    עדשות מולטיפוקל מתאימות גם למי שזקוק למשקפי קריאה בלבד, אך הוא אינו מעניין להסיר את המשקפיים בכל פעם שהוא מרים את העיניים מחומר הקריאה או מהמחשב.

    משקפי מולטיפוקל מתאימים לאנשים בעלי קושי במיקוד בראיה למרחקים משתנים או גם למי שעבר ניתוח להסרת קטרקט.

משקפיים מולטיפוקל בחיפה – למה כדאי גם לכם לרכוש אותם?

משקפי מולטיפוקל משפרים מאוד את איכות החיים. תוכלו לקרוא, לצפות בטלוויזיה, לנהוג ולטייל והכול עם זוג משקפיים אחד.

כאשר אתם מרכיבים משקפי מולטיפוקל הבלאי והשחיקה של המשקפיים מופחתים באופן משמעותי. מסגרת המשקפיים  מונחת כל הזמן על הפנים, אתם לא מורידים אותה ומניחים אותה במקומות שונים באפן תכוף, המשקפיים נשמרות ולא מתבלות.

משקפי מולטיפוקל מעניקים לכל אחד, גם בגיל מבוגר, מראה צעיר ואסתטי בניגוד למראה המבוגר והמסורבל המאפיין אנשים מבוגרים המחליפים כל הזמן משקפיים.

חשוב להיות מודעים לכך שלעדשות המולטיפוקל נדרש זמן הסתגלות. למוח נדרש זמן ללמוד להשתמש במשקפיים בצורה יעילה וטובה, לעבור בין מוקדי הראייה השונים, להכיר את זוויות הראייה השונות ואת טווח הראייה המשתנה. אך לאחר תקופת ההסתגלות  המטופלים נהנים מאוד מהנוחות של המשקפיים ומהראייה החדה ואינם מוכנים לחזור ולהשתמש בסוג עדשות שאינן עדשות רב מוקדיות.

עדשות מולטיפוקל בחיפה – "אופטיקה פנורמה" המומחים המובילים למשקפי מולטיפוקל

"אופטיקה פנורמה" מתמחה במשקפי מולטיפוקל. למעלה מעשרים שנות ניסיון מיצבו את  הצוות המקצועי כמומחים המובילים בתחום של משקפיים מולטיפוקל בחיפה.

ב"אופטיקה פנורמה" מבצעים בדיקת ראייה והתאמה לעדשות מולטיפוקל על ידי אופטומטריסט מקצועי ובעל ניסיון המשתמש במכשור מקצועי חדיש ומתקדם.

ב"אופטיקה פנורמה", חנות אופטיקה בחיפה, מתאימים לכם עדשות מולטיפוקל בהתאם לצרכים הייחודים שלכם ובהתאמה אישית.

צרו קשר וקבלו בדיקת התאמה ללא התחייבות

74e13e83-9518-47b0-864e-20f1bdae34b7
דילוג לתוכן